Ķekavas novada kultūras aģentūrai jauns direktors


Vakar, 30.maijā, Ķekavas novada pašvaldības Domes sēdē tika ievēlēts jaunais Ķekavas novada kultūras aģentūras (ĶNKA) direktors. Šo amatu turpmāk pildīs Artūrs Ancāns, kurš jau pus gadubija ĶNKA direktora pienākumu izpildītājs.

Speciāli izveidotā pretendentu izvērtēšanas komisija, no 29 kandidātiem balsošanai Ķekavas novada pašvaldības domas sēdē bija izvirzījusi divus ĶNKA direkora amata pretendentus – Signi Sniedzi un Artūru Ancānu.


Aizklātās balsošanas pirmajā kārtā seši pašvaldības deputāti balsoja par Signi Sniedzi, bet deviņi – par A.Ancānu. Otrajā balsošanas kārtā pārliecinoši lielāko balsu skaitu saņēma A.Ancāns (11 balsis), par S.Sniedzi nobalsoja divi deputāti.


A.Ancāna kandidatūru ĶNKA amatam atbalstīja ne tikai Ķekavas pašvaldības Domes deputāti, bet arī novada iedzīvotāji, kultūras darbinieki, uzņēmēji, kuri domē bija iesnieguši vairākas atklātas atbalsta vēstules.


ĶNKA tika izveidota 2009.gadā ar mērķi apvienot vienā pašvaldības iestādē visas pagasta kultūras institūcijas, lai nodrošinātu vienotu kultūras vērtību radīšanas, izplatīšanas un saglabāšanas sistēmu.
A.Ancāns būs aģentūras trešais direktors, pirms tam šos pienākumus pildīja Ivita Peipiņa un Egils Štāls.

 

Informāciju sagatavoja:
Arta Platace
Ķekavas novada kultūras aģentūras
Sabiedrisko attiecību speciāliste
E-pasts: arta.platacee simbolskekava.lv
Mob.tālrunis: +371 29475634


Arhīvs

Uz augšu