Pamatizvelne > Kultūras ministrija > Latvijas valsts simtgades svinības

Latvijas valsts simtgades svinības

Latvijas valsts simtgades svinību sagatavošanas programma ir izstrādāta, lai godam un cienīgi, lepni un priecīgi atzīmētu un svinētu Latvijas valsts simto gadadienu. Svētku programma tiek veidota kā atvērts ietvars sabiedrības aktīvai un radošai līdzdarbībai valsts simtgades svinību sagatavošanā un rīkošanā.

Svētku programma piedāvā Latvijas simtgades svinībām kopīgu virsmērķi un vēstījumu, galvenos kopā paveicamos uzdevumus un vairākus nacionālas nozīmes pasākumus jeb simtgades lielnotikumus, tādējādi rosinot ikvienu Latvijas iedzīvotāju tiem līdzās pievienot savas iniciatīvas un labos darbus kā savu īpašo dāvanu mūsu valsts dzimšanas dienā.

Latvijas valsts simtgades notikumu ietvars ir atvērts ikvienai simtgadei veltītai norisei, kuru, sākot ar 2017.gada janvāra beigām, varēs pievienot atvērtajam simtgades pasākumu kalendāram īpaši izveidotā digitālā platformā www.lv100.lv.

Latvijas valsts simtgades svinību sagatavošanas programma (pdf)  

Informatīvais ziņojums "Par Latvijas valsts simtgades svinību pasākumu plānu 2017.-2021.gadam"

Latvijas valsts simtgades svinību nacionālais pasākumu plāns 2017.-2021.


Informācija par Latvijas valsts simtgades svinību piederības zīmi

100_es_esmu.JPG
Latvijas valsts simtgades svinību piederības zīmes lietošanu koordinē Latvijas valsts simtgades birojs. Par piederības zīmes izmantošanu Latvijas valsts simtgades svinību ietvaros notiekošo norišu un pasākumu komunikācijā sazināties: epasts: LV100e simbolskm.gov.lv tel.nr. 67330328

Piederības zīme ir pašlaik pieteikta grafiskās preču zīmes reģistrācijai. Autortiesību likums aizsargā autoru, nosakot tiesības uz darba neaizskaramību, un bez autora atļaujas zīmes lietošana ir uzskatāma par autortiesību pārkāpumu. Komersantus lūdzam sazināties ar Latvijas valsts simtgades biroju par piederības zīmes izmantošanas nosacījumiem nākotnē.

Latvijas valsts simtgades svinību vārdiskā vēstījuma „Es esmu Latvija” izmantošanu nav nepieciešams saskaņot Latvijas valsts simtgades birojā. Aicinām to  izmantot, izrādot cieņu pret Latvijas valsts vārdu un tajā ietverto vēstījumu – cilvēkiem kā galveno Latvijas valsts vērtību, kuri ar savu ikdienas darbu veido Latvijas tagadni un kopā ar jauno paaudzi liek pamatus rītdienai.

Uz augšu