EK atbalstīja 38 literāros tulkojumu projektus, kas sevī ietver 167 grāmatas. No atbalstītajiem projektiem viens ir Latvijas apgāda „Atēna”, kas ietver 4 grāmatu (Barico Alessandro „Questa storia”, Carter Angela ‘Wise Children”, Fosnes Hansen Erik „Løvekvinnen”, Rushdie Salman „The Satanic Verses”) tulkošanu.

Barico Alessandro „Questa storia"

Barico_Alessandro.jpg

Rushdie Salman „The Satanic Verses”

Rushdie_Salman.jpg

Fosnes Hansen Erik „Løvekvinnen”

Fosnes_Hansen_Erik.jpg

 Carter Angela ‘Wise Children”

Carter_Angela.jpg

EK atbalstīja 59  Eiropas līmeņa kultūras organizācijas no kurām finansiālo atbalstu plānotajam festivālam ieguva arī Latvijas biedrība Mākslas Menedžmenta un Informācijas centrs – MMIC.
 
EK atbalstīja 92 sadarbības projektus un 11 daudzgadu sadarbības projektus. Kā sadarbības projekts EK finansiālo atbalstu ieguva arī Latvijas Kristīgās akadēmijas koordinētais projekts un Baltijas rakstnieku un tulkotāju centra (Baltic Centre for Writers and Translators) Zviedrijā projekts ar līdzorganizatoru no Latvijas- Starptautisko Rakstnieku un tulkotāju māju.

Bet kā daudzgadu sadarbības projekts EK finansiālo atbalstu ieguva arī Lielbritānijas koordinētais projekts „Literatūra pāri robežām” (Literature Across frontiers), kura līdzorganizators ir Latvijas Literatūras centrs.

Uz augšu